Sprintor 6 ml

Kód: 5518 00
Neohodnotené
Značka: Floraservis
3,85 € / ks
Skladom
Možnosti doručenia
Prírodný insekticíd produkovaný fermentačnou činnosťou baktérie Saccha-ropolyspora spinosa bežne vyskytujúcej sa v pôde.

Detailné informácie

Na trhu sme 25 rokov
Na trhu sme 25 rokov
Už 25 rokov dodávame našim zakazníkom zahradnícke produkty a služby
Kvalita balenia
Garancia doručenia
Uvedomujeme si, že rastliny su krehký tovar, preto si zakladáme na kvalite ich balenia.
Kamenná predajňa
Kamenná predajňa
Všetky naše dodávané produkty su skladom v našom záhradnom centre

Podrobný popis

Prípravok má široké spektrum účinku voči škodcom, pôsobí tak na larvy, ako aj na dospelé jedince – chrobáky, dvojkrídlovce, strapky, motýle.. Prípravok sa rozkladá na látky, ktoré sú bežnou súčasťou metabolizmu a v ošetrenej kultúre nezanecháva žiadne rezídiuá, ktoré by mohli viesť k obmedzeniu konzumácie ošetrenej kultúry. Prípravok je pre teplokrvné živočíchy a pre človeka netoxický a je vhodný najmä na ošetrovanie ovocných sadov a zeleniny. Prípravok vďaka unikátnemu spôsobu účinku ničí aj hmyz, ktorý je rezistentný voči bežným skupinám insekticídov – napr. pásavka zemiaková. Príjem účinnej látky v prípravku nastáva priamym kontaktom s ošetrenou plochou a požerom (účinok požerom je 5-10 x vyšší ako pri kontaktnom účinku). Účinnosť prípravku je možné vidieť už po niekoľkých minútach od aplikácie, kedy dôjde k ochromeniu škodcov a následne po niekoľkých hodinách k ich úhynu. Prípravok je pre včely toxický, akonáhle však na ošetrenej kultúre zaschne, stáva sa pre ne neškodný. Šetrný k životnému prostrediu.
Spektrum účinku: škodcovia z radu chrobákov (Coleoptera), motýľov (Leptidoptera), strapiek (Thysanoptera) a dvojkrídlovcov (Diptera). Prípravok nepôsobí na cicavý hmyz – vošky. Rozsah dávkovania a použitia výrobku v záhradníctve je zobrazený v prehľadnej tabuľke.

Dodatočné parametre

Kategória: Ostatné
Hmotnosť: 0.05 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: