Prunus domestica Tophit
Slivka Tophit neskorá

Slivka Tophit sa vyznačuje veľkými plodmi, odolnosťou voči šárke a výbornou chuťou.

Prunus domestica Tophit Slivka Tophit neskorá

Kvitne stredne skoro a kvety sú odolné voči dažďu. Odroda je cudzoopelivá. Plody dozrievajú začiatkom septembra, sú veľké, vajcovitého tvaru a sfarbené do tmavomodrej až oceľovomodrej farby. Dužina je aromatická, šťavnatá a zlatožltej farby.
Slivka čačanská Najbolja pôvodom z Juhoslávie. Odroda je čiastočne samoopelivá. Plody sú veľmi veľké, oválneho tvaru a nie su náchylne na miniliózu. Dužina je šťavnatá a príjemnej chuti. Vyžaduje pôdu s dostatkom vlahy. Dozrieva koncom augusta. Čačanská lepotica je skorá a samoopelivá odroda. Plody sú stredne veľké a šupka je pevná, matná. Chuť je príjemná, aromatická a sladká. Dozrieva v prvom alebo druhom augustovom týždni. Plody ú vhodné na priamy konzum alebo na spracovanie. Obľubuje teplejšie oblasti.
Japonská slivka je veľmi cenná pre svoju mrazuvzdornosť a výborný chuť. Odroda je čiastočne samoopelivá a dozrieva koncom augusta. Plod s hmotnosťou cca 30g je oválneho tvaru a sfarbený do žiarivo žltej farby. Plody sú vhodné na priamy konzum ale aj na spracovanie. Dužina je šťavnatá, aromatická, kyslá a ľahko oddeliteľná od kôstky. V prípade objednávky špecifikujte kultivar.

Kód produktu:

1074,00

Cena / ks:

Cena s DPH /
 
10,90

posledný kus

Kúpiť
+

Lavandula officinalis
Levanduľa lekárska 1,5l

Levanduľa je kompaktná a pevne rastúca rastlina. Je to nenápadná rastlina s modro-fialovými kvietkami, ktorá má liečivé účinky.

30/35
 
skladom
4,99