Sprintor 6 ml

Prírodný insekticíd produkovaný fermentačnou činnosťou baktérie Saccha-ropolyspora spinosa bežne vyskytujúcej sa v pôde.

Sprintor 6 ml

Prípravok má široké spektrum účinku voči škodcom, pôsobí tak na larvy, ako aj na dospelé jedince – chrobáky, dvojkrídlovce, strapky, motýle.. Prípravok sa rozkladá na látky, ktoré sú bežnou súčasťou metabolizmu a v ošetrenej kultúre nezanecháva žiadne rezídiuá, ktoré by mohli viesť k obmedzeniu konzumácie ošetrenej kultúry. Prípravok je pre teplokrvné živočíchy a pre človeka netoxický a je vhodný najmä na ošetrovanie ovocných sadov a zeleniny. Prípravok vďaka unikátnemu spôsobu účinku ničí aj hmyz, ktorý je rezistentný voči bežným skupinám insekticídov – napr. pásavka zemiaková. Príjem účinnej látky v prípravku nastáva priamym kontaktom s ošetrenou plochou a požerom (účinok požerom je 5-10 x vyšší ako pri kontaktnom účinku). Účinnosť prípravku je možné vidieť už po niekoľkých minútach od aplikácie, kedy dôjde k ochromeniu škodcov a následne po niekoľkých hodinách k ich úhynu. Prípravok je pre včely toxický, akonáhle však na ošetrenej kultúre zaschne, stáva sa pre ne neškodný. Šetrný k životnému prostrediu.
Spektrum účinku: škodcovia z radu chrobákov (Coleoptera), motýľov (Leptidoptera), strapiek (Thysanoptera) a dvojkrídlovcov (Diptera). Prípravok nepôsobí na cicavý hmyz – vošky. Rozsah dávkovania a použitia výrobku v záhradníctve je zobrazený v prehľadnej tabuľke.

Kód produktu:

5518,00

Výrobca:

Floraservis

Cena:

 
2,40

vypredané

Kúpiť

Stomp Aqua 30ml

Postrekový selektívny herbicíd vo forme emulgovateľného koncentrátu.

 
skladom
2,70

Machožrút 1l

Postrekový prípravok vo forme koncentrátu riedi sa v pomere 1:4 (1 diel koncentrátu, 4 diely vody).

 
skladom
11,99