Prunus vitillo
Marhula Mordenská skorá

Marhuľa Vitillo má veľké plody, guľovitého tvaru oranžovej farby.

Prunus vitillo Marhula Mordenská skorá

Dužina je šťavnatá a sladkokyslej chuti. Plody dozrievajú na konci júna. Goldrich je čiastočne samoopelivá odroda, ktorá rodí skoro a pravidelne. Dozrieva 5 dní pred Veľkopavlovickou, a to v druhej polovici júla alebo začiatkom augusta. Plody sú veľké až veľmi veľké žltooranžovej farby. Dužina je oranžová, príjemnej sladkej chuti a ľahko oddeliteľná od kôstky.
Maďarská je veľmi obľúbená pre svoju chuť. Plody sú veľké až veľmi veľké, výbornej chuti a dozrievajú v druhej polovici júla. Dužina je veľmi šťavnatá, pomarančovej farby a dobre sa oddeľuje od kôstky. Odroda je vhodná do južných oblastí, je odolná voči chorobám a nemá špeciálne nároky na pestovanie.
Pannónia je odroda, ktorá dozrieva koncom júla veľkými plodmi sfarbenými do oranžova s karmínovým nádychom a tmavočervenými bodkami. Obľubuje slnečno stanovisko a humóznu, priepustnú pôdu s obsahom ílu. Dorastá do výška cca 3 m. Odroda je samosprašná, zimu vzdorná.

V prípade objednávky špecifikujte kultivar.

Kód produktu:

15017,00

Cena:

 
6,99

vypredané

Kúpiť

Ribes rubrum
Ríbezľa červená heinemann

Ríbezľa červená Heinemann je to neskorá odroda, ktorá dozrieva v auguste. Plody vytvárajú dlhé strapce, sýtočervených bobúl kyslej chuti.

 
vypredané
4,99